Patent danışmanlığı, Teşvik danışmanlığı, Inovasyon danışmanlığı ve Tasarım Merkezi kurulum Danışmanlığı hizmetlerimizin verdiği güvenle müşterilerimize Tasarım Merkezi Yönetim Danışmanlığı hizmetini sunuyoruz. Tasarım merkezi yapılanmasında işletmenizce hak edilen desteklerden zamanında ve sorunsuzca yararlanmanız için bu sürecin bir bütün olarak yönetilmesi adına sorumluluk almaktayız.

Bilimp Ar-Ge ve Tasarım merkezleri Yönetim Bilgi Sistemi; 5746 Sayılı Kanun ile kurulmuş Ar-Ge ve Tasarım Merkezleri, 4691 Sayılı Kanun’a uygun olarak teknoloji geliştirme bölgelerinde faaliyet gösteren Ar-Ge şirketleri veya şirketlerin bünyelerinde yer alan Ar-Ge departmanlarının bir bütün olarak yönetilmesini sağlayan yazılımdır.
Ar-Ge ve Tasarım çalışmalarında kanunların gerektirdiği zorunlulukların kolaylıkla takibi yapılır. TÜBİTAK, KOSGEB gibi kurumlarca desteklenen projelerin yönetimini sağlar. Bilimp; Kurumlarda kullanılan diğer yazılımlarla entegre olabilme özelliğinin yanında aynı anda çok sayıda farklı yazılım kullanma ihtiyaçlarını da ortadan kaldırır. Kısaca Bilimp, Ar-Ge merkezlerinde tüm faaliyetlerin yönetilebileceği bir dijital omurga yazılımıdır.

Bilimp AR-GE ve Tasarım merkezleri Yönetim Bilgi Sistemi ile Araştırma, Geliştirme ve Tasarım faaliyetlerinizi kolay ve verimli yönetin.